I dogjën makinën para shtëpisë në Shqipëri, reagon personazhi i njohur në TikTok

I dogjën makinën para shtëpisë në Shqipëri, reagon personazhi i njohur në TikTok

Showbiz December 02, 2023 - 10:21

Makina e personazhit të njohur në rrjetet sociale Kozak Braçi, është shkrumbuar nga flakët gjatë natës.

Përmes një video në TikTok ku shihet afër makinës së djegur, Kozak shprehet se nuk i intereson që i është djegur makina, por i erdhi keq sepse i biri u tremb pasi dëgjoi zhurmën e madhe.

Ai shprehet se ata që e kanë bërë nuk janë burra dhe inatçinj.

Në një video të publikuar në TikTok Kozak shprehet: Mirëmëngjesi, shiko çfarë bëhet këtu. Kanë ardhur të më djegin makinën dhe kujtojnë se kanë bërë ndonjë burrëri të madhe. Mua smë *** për makinën, se unë ble makinë të re, unë më shumë e kam që më keni trembur çunin tek shtëpia se ka plasur makina. Ju nuk jeni burra që bëni këtë gjë, nesër iki e ble një makinë tjetër”,ka thënë Kozaku.

Ndryshe, më herët Kozaku është shprehur përmes një postimi në Instagram se zjarrvënia e makinës ka qenë e qëllimshme. Ai shprehet se nëse nuk i gjen shteti personat që e kanë bërë këtë gjë, do i gjejë vetë me shokët e tij.

“Po nuk e gjeti shteti kësaj radhe se është e disata herë, atëherë do e gjej vetë unë me njerëzit e mi. Jam çuar në 4 të mëngjesit, dritare kam parë këtë pamje duke u djegur makina. Është hera e disatë që me ndodhin këto gjëra. Dikush që ka diçka me mua të më gjej, rrugëve jam 24 or ë. Të vijnë të unë jot e makina dhe të shtëpia ime ku ka vetëm gra dhe kalama”, shkruan Braçi. /Tch 

@kozak.megalluks69

Burri qe ka dicka te vjen perball po jo me djeg makina ne 4 te mengjesit me keni tremb cunin dhe jam merzit me sh s eler hekra blej te re neser prap o pidh motra kushdo qe e ka bo motren e fisin e ca tket te shpia

ë original sound - Kozak69