Pas takimeve me krerët e shtetit Rita Ora festoi mbrëmë në Zone Club, dalin pamjet

Pas takimeve me krerët e shtetit Rita Ora festoi mbrëmë në Zone Club, dalin pamjet

Showbiz November 28, 2023 - 17:47

Mbrëmë Rita Ora kishte zgjedhur natën ta kalojë natë  në një diskotekë të Prishtinës.

Dekorim Sahiti pronari i Zone Club ka publikuar disa foto dhe video gjatë pritjes që ia bëri Ritës bashkë me burrin e saj Taika Waititi.

Ajo nuk ka kursyer veten duke dhuruar edhe kërcim në zonën e VIP-ve në diskotekë.

Ne foto shihet bashkëshorti i saj derisa ka vendosur një shqiponjë në ballë.

Këto janë pamjet që Dekorimi ka shpërndarë në Facebook.