E mbuluar me ngjyrën e kuqe, Dua Lipa shkëlqen me look-un e ri

E mbuluar me ngjyrën e kuqe, Dua Lipa shkëlqen me look-un e ri

Showbiz November 18, 2023 - 13:58

Në ngjarjen e madhe të "Variety's Poëer of Ëomen", Dua Lipa shkëlqeu në një mbrëmje të veçantë, ku u shfaq e veshur me një fustan të kuq të mrekullueshëm që tërhoqi vëmendjen.

Ajo koordinonte veshjen e saj me flokët e saj të zjarrtë ngjyrë kumbulle, të stiluara lehtë dhe në valë të lirshme.

Dua Lipa u pa e buzëqeshur dhe duke u argëtuar gjatë gjithë mbrëmjes, duke konfirmuar miqësinë e saj të ngushtë me aktoren Margot Robbie.

Dy yjet e Hollyëoodit qëndruan së bashku dhe realizuan një sërë fotografish, duke u përqafuar dhe duke shkëmbyer të qeshura në tapetin e kuq.

Image

Image