Xhuli e puth në buzë balerinin gjatë valsit në skenën e Dancing With The Stars

Xhuli e puth në buzë balerinin gjatë valsit në skenën e Dancing With The Stars

Showbiz November 18, 2023 - 11:34

Ish-konkurrentja e parë e Big Brother VIP Kosova, Juliana Nura, po vazhdon suksesshëm paraqitjen e saj në spektaklin e vallëzimit, Dancing With The Stars Albania.

Në natën e mbrëmshme (e premte), ajo performoi një vals të bukur krahas partnerit të saj, Silvester.

Xhuli vallëzoi me lehtësi nën ritmet hipnotizuese të valsit, të cilat përcillnin një atmosferë romantizmi.

E veshur me një fustan që rrëshqinte në skenë si një petale në erë, Juliana u bë qendra e vëmendjes, me çdo lëvizje që ishte në harmoni të përsosur me partnerin e saj të talentuar balerin.

Në një moment surprizë, Juliana puthi partnerin në buzë, duke transformuar performancën në një skenë të ngjashme me përrallat. Ky gjest i ëmbël shtoi një dimension emocional tek vallëzimi, duke e bërë atë të pakrahasueshëm dhe duke i dhënë atij një prekje njerëzore të thellë.

Përndryshe, nga Dancing With The Stars të premten u largua aktori i njohur i humorit, Elvis Pupa.