Ariana Grande habit me pamjen e saj krah të dashurit të ri

Ariana Grande habit me pamjen e saj krah të dashurit të ri

Showbiz November 18, 2023 - 10:13

Ariana Grande u shfaq ne një paraqitje magjepsëse në natën e hapjes së muzikalit të të dashurit Ethan Slater, Spamalot.

Pavarësisht polemikave rreth lidhjes së tyre, këngëtarja, 30 vjeçe, tregoi mbështetje të palëkundur për Slaterin pasi ata u përballën me akuza për tradhti nga ish-bashkëshortët e tyre.

Grande dukej mahnitëse me një fustan prej kadifeje, të plotësuar me doreza opere gjysmë të tejdukshme, një tufë lëkure dhe një palë vathë me perla.

Dy herë fituesja e Grammy-it e kompletoi pamjen e saj me një stil të guximshëm grimi, duke përfshirë buzëkuq të kuq të ndezur dhe një bisht të hijshëm.

Romanca e çiftit ka qenë objekt i vëmendjes, pasi ka nisur më pak se dy muaj pasi përfunduan martesat e tyre përkatëse. /oranews

Image
Image