Bardhi po e sjell “Betohemi 2”

Bardhi po e sjell “Betohemi 2”

Showbiz September 23, 2023 - 19:39

Bardhi i cili po admirohet mjaftë shumeë te publiku i gjerë u bë i njohur me këngën “Betohemi”.

E pjesën e dytë të këtij projekti, Bardhi po e sjell për gjithë dëgjuesit e tij, që do lansohet me 28 shtator.

Këtë gjë e ka bërë të ditur vet këngëtari, përmes një postimi në rrjetet sociale.

Se si do i dal kjo këngë dhe si do pritet, presim të shohim pas publikimit.

Image

 

Image

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by BARDHI (@bardhi)