Pse të gjithë mendojnë se Adele është martuar në fshehtësi

Pse të gjithë mendojnë se Adele është martuar në fshehtësi

Showbiz September 19, 2023 - 19:05

Adele kishte shumë fansa që pyesnin nëse ajo dhe Rich Paul po martoheshin për shkak të paraqitjes së saj në Las Vegas të shtunën mbrëma. Këngëtarja iu referua të dashurit të saj prej dy vitesh si “burri” i saj, ndërsa fliste me një fans.

“Nuk mund të martohesh me mua. Unë jam e drejtë, dashuri, dhe burri im është këtu sonte”, i tha ajo fansit, duke parë përreth. Kur fansi u përgjigj: “A mund ta provosh?”, Adele u përgjigj me humor: “Jo, nuk dua të provoj. Je i çmendur”.

Spekulimet e fundit vijnë pasi Adele zbuloi se donte të martohej në qershor. “Kam në plan të martohem dhe të kaloj pjesën tjetër të jetës me burrin tim”, tha ajo. Në fakt, vetëm tre javë më parë, ajo la të kuptohej se ka plane për fëmijë me Rich Paul, me të cilin është në lidhje që nga viti 2021.

“Dëshiroj shumë që së shpejti të bëhem sërish nënë, kështu që sa herë që shoh një emër që më pëlqen, e shkruaj në telefonin tim”, tha Adele.

Adele tashmë është nënë e 10-vjeçarit Angelo, të cilin e ka me ish-bashkëshortin Simon Konecki. Ajo dhe Simon ishin të martuar nga viti 2018 deri në vitin 2021 dhe këngëtarja është shprehur mjaft e hapur për mënyrën sesi martesa dhe divorci ia ndryshuan jetën. Rich është gjithashtu prind i tre fëmijëve, Reonna, Richie dhe Zane./abcnews