Reperi Getoar Selimi publikon fotografi me pjesëtarë të fisit “Massai Mara” në Afrikë

Reperi Getoar Selimi publikon fotografi me pjesëtarë të fisit “Massai Mara” në Afrikë

Showbiz September 16, 2023 - 17:34

Reperi i njohur shqiptar, Getoar Selimi, dhe bashkëshortja e tij, Marina Vjollca, kanë shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi në Afrikë.

Ata kanë kaluar kohë së bashku në Kenya, ku kanë shijuar bregdetin bashkë me vajzën e tyre në fund të sezonit veror.

Teksa kanë qëndruar në shtetin e largët, familja kanë pasur rastin që nga afër të takohen edhe me një nga fiset e veçanta të këtij vendi.

Reperi Getoar Selimi ka publikuar në rrjetin social Instagram një fotografi, ku shihet bashkë me disa pjesëtarë të fisit afrikan Massai Mara.

Në fotografi, reperi i hitit “Flaka” mund të shihet i veshur me një kostum të portokalltë, gjersa pranë tij janë pjesëtarët e tjerë të veshur me veshje tradicionale të fisit të tyre.

Image

Geti përndryshe është duke shijuar disa ditë pushimi pas një sezoni të ngjeshur me punë dhe prurje të reja muzikore. /Telegrafi/