Afrona Dika nis pushimet e para me partnerin e ri

Afrona Dika nis pushimet e para me partnerin e ri

Showbiz May 23, 2023 - 10:02

Se lidhja e re Afrona Dikës po i ecën për mrekulli për këtë nuk kemi dyshime. 

Bukuroshja mbi këtë zhvillim foli javë më parë për Prive dhe e dëshmon në vazhdimësi përmes rrjeteve sociale, ndonëse partnerin ende nuk po e ekspozon të plotë. 

E duket se çifti nuk kanë pritur për muajt e nxehtë të verës për t’i bërë pushimet e para së bashku. 

Ato i kanë nisur sot?  Dhe gjejeni pak ku! 

Image

Afrona dhe partneri i saj zviceran kanë zgjedhur Bodrumin e Turqisë për t’i mbushur "bateritë". 

Kalofshin sa më bukur! Ç’të themi tjetër. /prive.al