Po e quajnë “vëllai binjak i Luizit”, ky është gjakovari që ngjason me fenomenin e “Big Brother VIP Albania”

Po e quajnë “vëllai binjak i Luizit”, ky është gjakovari që ngjason me fenomenin e “Big Brother VIP Albania”

Showbiz March 26, 2023 - 20:48

Aktualisht është personi më i dashur nga të gjithë pothuajse, më i komentuar e më viral në rrjete sociale. Edhe pse është brenda shtëpisë së “Big Brother Vip Albania”, loja dhe strategjia e tij kanë bërë që jashtë Luizi të jetë i ‘adhuruar’ nga audienca. Dhe, çfarë do që mund të ndërlidhet me Luizin, vëmendja është në maksimum.

Kështu po ndodh edhe me një 30-vjeçar nga Gjakova që ka një ngjashmëri fizike me të. Ky është Veton Gola.

Vetoni ka një tatuazh sikur Luizi, si dhe me gruan e tij ka 10 vite diferencë, ashtu sikurse kanë Luizi me Kiarën. Por, këtë lidhje të dyshes nuk e ka për qejfi.