Hidhen dyshime se Olta po komunikon me burrin e saj brenda BBVA-së

Hidhen dyshime se Olta po komunikon me burrin e saj brenda BBVA-së

Showbiz March 23, 2023 - 12:32

Olta Gixhari është përballë Kiarës në duelin e nominimit dhe mund të thuhet se deri më tani është njëri ndër nominimet më të forta në shtëpinë e BBVA-së.

Presioni është i madh dhe e shtuna po vjen, aktorja është e bindur që do të triumfojë por si çdo njeri herë pas here ka dyshimet e veta.

Duke folur me Dean në fakt Olta thotë se ka folur me Dorin ndaj kudo të jetë,të shtunën mos mungojë.

@dallenbyshet2 Si ja tha Dorit kjo????? #meluizinmeluaninë #oltagixhari #deamichelle #bigbrotheralbaniavip #bbvipalbania #meluizin ë πρωτëτυπος ëχος - Dallenbyshet ë