Kiara bën vallëzim sensual për Luizin në suitë: A jam seksi?

Kiara bën vallëzim sensual për Luizin në suitë: A jam seksi?

Showbiz March 21, 2023 - 13:41

Çifti Kiara-Luiz janë duke shijuar mbrëmjet vetëm për vetëm në dhomën e tyre.

Si fituese e sfidës së imitimeve, Kiarës iu plotësua dëshira nga vëllai i madh, për të pasur një dhomë private për të dhe Luizin.

Mbëmjen e djeshme (e hënë) Kiara ka performuar një kërcim sensual për të.

Në një moment ajo i është drejtuar të dashurit të saj me pyetjen “A jam seksi?”, duke e provokuar kështu konkurrentin shumë të dashur për publikun.

Më pas, ata e kanë vazhduar natën duke fjetur së bashku në shtrat, larg nga pjesa tjetër e banorëve të shtëpisë së Big Brother VIP Albania.

Përndryshe sonte (e martë) pritet që një prej çifteve të përzgjedhur nga Nita (Olta dhe Kiara ose Qetsori dhe Kristi) të shkojnë në një televotim kokë më kokë.