Stresi shpallet fitues i “Big Brother Vip Kosova”

Stresi shpallet fitues i “Big Brother Vip Kosova”

Showbiz March 18, 2023 - 01:46

Stresi është zyrtarisht fituesi i edicionit të parë të “Big Brother Vip Kosova”.

Ai ka rrëmbyer çmimin e madh në vlerë prej 200 mijë eurosh.

Kujtojmë që finalen e madhe e prekën edhe Vedat Bajrami, Juliana Nura, Mbresa dhe Artan Thaqi.