Nita shpëton e para, Sabiani eliminohet nga “Big Brother VIP Albania”

Nita shpëton e para, Sabiani eliminohet nga “Big Brother VIP Albania”

Showbiz March 14, 2023 - 23:20

Sonte po mbahet “prime” i radhës në “Big Brother VIP Albania”.

Këtë të martë pati një eliminim të radhës.

Sabiani eliminohet përfundimisht nga “Big Brother VIP Albania”.

Antoneta, Dea, Nita, Qetësori, Sabiani, Armaldo dhe Fotini ishin në nominim.

Sabiani ishte pjesë e “BBVK” edhe edicionin e kaluar.

Nita ndryshe ishte banorja e parë që u shpëtua nga ky nominim