Reperi i njohur botëror vdes në mes të skenës

Reperi i njohur botëror vdes në mes të skenës

Showbiz March 14, 2023 - 21:16

Reperi 27-vjeçar, Costa Titch, ka ndërruar jetë në mënyrë tragjike teksa ishte duke kënduar në një koncert në Florida.

I riu ra në tokë duke shokuar publikun teksa familjarët konfirmuan më pas se ai kishte pësuar atak kardiak.

Në pamjet e regjistruara të momenteve tragjike, që shumë media zgjodhën të mos i publikojnë, këngëtari në skenën e ‘Nasrec Expo’ në Johannesburg duket teksa rrëzohet gjatë këngës së tij.

Por 27-vjeçari, ngrihet sërish dhe përfundon këngën, teksa duke qëndruar para fansave që duartrokisnin, ai shembet papritur përdhe.

Image