Ky është reagimi i Butrintit pas “dasmës” së Kiarës me Luizin

Ky është reagimi i Butrintit pas “dasmës” së Kiarës me Luizin

Showbiz February 01, 2023 - 23:12

Butrinti është një nga personazhet më të komentuara edhe pse nuk është në BBVA.

Sonte është bërë dasma mes Kiarës dhe Luizit.

Por ish i dashuri i Kiarës, Butrint Imeri vendos të publikoj se çfarë do të bëj të shtunën.

Ai do të jetë në një mbrëmje muzikore në Austri.

Image