Kim Kardashian, Jennifer Lopez dhe Oprah Winfrey në një “selfie” të rrallë

Kim Kardashian, Jennifer Lopez dhe Oprah Winfrey në një “selfie” të rrallë

Showbiz February 01, 2023 - 19:10

Rrallëherë shohim kaq shumë emra të showbizit ndërkombëtar bashkë! Një ngjarje vërtet e veçantë.

Ishte një festë me gjithë ajkën e showbiz-it amerikan. Arsyeja e ditëlindjes së Oprah Winfrey është festuar në kuadër të eventit magjepsës të organizuar nga marka e famshme e bukurisë Anastasia Beverly Hills, për ditëlindjen e saj të 25-të. Dhe sigurisht, kur të famshëm si Sofia Vergara, Heidi Klumn, Jessica Alba dhe Priyanka Chopra marrin pjesë, flashet dhe selfiet kanë të drejtën e tyre.

Pikërisht këtë bëri Kim Kardashian kur arriti të bënte një foto jo vetëm me të zonjën e festës Oprah Winfrey, e cila të dielën mbushi 69 vjeç, por edhe me Jennifer Lopez.

Kim e mbajti iPhone-in e saj si profesioniste, duke u dhënë mikeshave të saj këndin dhe ndriçimin më të mirë për foton. Ajo dhe Lopez mblodhën buzët e tyre ‘a la duck face’ ndërsa Oprah që ishte mes tyre dukej tmerrësisht e lumtur.

“Ju jeni mishërimi i ëndrrës amerikane dhe nuk mund të jem më krenare për ju. Unë ju admiroj, ju jepni këshillat më të mira dhe duke dëgjuar fjalët e mira të të gjithë atyre që folën për ju më kujtuan atë që dija tashmë”, ka shkruar Kim. /abcnews