Ky është banori i cili u eliminua në BBVA

Ky është banori i cili u eliminua në BBVA

Showbiz January 31, 2023 - 23:44

Sonte është nata e Prime e Big Brother VIP Albania.

Në votim për eliminim kanë qenë Efi, Maestro, Tea dhe Biordi.

Image

Banori i cili u eliminua sonte është Biordi.