Rita Ora pozon nga palestra, këngëtarja shfaqet atraktive pa makijazh dhe në veshje të ngushtë

Rita Ora pozon nga palestra, këngëtarja shfaqet atraktive pa makijazh dhe në veshje të ngushtë

Showbiz January 17, 2022 - 09:59

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora krahas angazhimeve muzikore, nuk e lë anash as kujdesin për linjat e saj.

Të shpeshta janë postimet që ajo sjell në Instagram e ku shihet në palestër, dhe një gjë të tillë e ka bërë edhe së fundmi.

31-vjeçarja postoi disa imazhe bardhë e zi, ndërsa dukej në formë të mirë në një veshje të ngushtë dhe pa grim.

Image

“Ditët në palestër janë të tilla ndonjëherë”, ka shkruar Rita në mbishkrimin e imazheve.

Image

Ndryshe, ylli i muzikës aktualisht po qëndron në Australi ku edhe po filmon sezonin e ri të “the Voice Australia”.

Image

Bashkë me këngëtare është edhe partneri i saj, Taika Waitit, dyshja atje po ashtu festuan edhe Krishtlindjet dhe Vitin e Ri. 

Image