Yll Limani publikon albumin EP më 5 dhjetor

Yll Limani publikon albumin EP më 5 dhjetor

Showbiz December 01, 2021 - 23:28

Këngëtari i njohur Yll Limani ka publikuar datën e lanësimit të albumit të tij i cili do ta mbajë titullin "Lshoja zanin".

Albumi është një EP i cili përbeht nga pesë këngë dhe pritet të publikohet më 5 dhjetor, ka njoftuar vet këngëtari, transmeton Zeri.info.

Bashkë me njoftimin për albumin, Ylli ka bërë edhe një falenderim për të gjithë ata që e mbështeten pët ta finalizuar këtë projekt që ka nisur para disa viteve.

Kujtojmë se projekti i fundit i Yllit është bashkëpunimi me Ermal Fejzullahin i cili po ashtu është pritur mjaft mirë nga publiku. /Zëri