“Lutemi për Tetovën”, personazhet e njohura shqiptare shprehin ngushëllime për viktimat e ngjarjes tragjike

“Lutemi për Tetovën”, personazhet e njohura shqiptare shprehin ngushëllime për viktimat e ngjarjes tragjike

Showbiz September 09, 2021 - 09:46

Personazhet e njohur shqiptar kanë shprehur ngushëllimet për viktimat e ngjarjes tragjike në Tetovë, ku pas një shpërthimi në fuqishëm në spital mbetët të vdekur shumë persona. Deri tani numri i viktimave të konfirmuara është 14 persona.

Të sensibilizuar me situatën e rëndë janë treguar edhe shumë artistë të njohur, të cilët kanë publikuar foto tronditëse nga shpërthimi, të shoqëruara dhe me dedikime prekëse për familjarët e viktimave.

Ja disa prej postimeve të tyre sensibilizuese lidhur me ngjarjen.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image