Bebe Rexha publikon video ku shihet duke u puthur me të dashurin

Bebe Rexha publikon video ku shihet duke u puthur me të dashurin

Showbiz June 13, 2021 - 08:36

Këngëtarja po e shijon lidhjen e saj me regjisorin e njohur.

Bebe Rexha njihet si njëra ndër këngëtaret e njohura të botës së muzikës ndërkombëtar.

Këngëtarja është mjaft aktive në rrjete sociale, prej ku së fundi ka ndarë një video me të dashurin e saj, regjisorin e njohur Keyan Safyari.

Çifti shihen të veshur me rroba të përditshme duke shijuar motin e ngrohtë teksa shkëmbejnë puthje dhe përqafim romantik me njëri tjetrin.

Bebe së fundi po shijon suksesin e projekteve muzikore të lansuara të cilat po pëlqehen mjaft shumë nga adhuruesit e muzikës së saj.