Infektuar: 106914
Shëruar: 99628
Vdekur: 2225
“Para dhe pas vaksinimit”, kështu duken Vedat Bajrami dhe Osman Azemi

“Para dhe pas vaksinimit”, kështu duken Vedat Bajrami dhe Osman Azemi

Showbiz April 22, 2021 - 14:02

Humoristi i njohur, Vedat Bajrami, ka publikuar një fotografi me mikun dhe kolegun e tij, Osman Azemi.

Ata kanë bërë shaka në Instagram, duke publikuar fotografi se si duken “para dhe pas vaksinimit”.

‘Para dhe pas vaksinimit, na lujtet’, ka shkruar Bajrami në fotografi.

Image
Image