Infektuar: 97996
Shëruar: 82064
Vdekur: 1988
Rihanna stilon minifundin në mënyrë jashtëzakonisht interesante

Rihanna stilon minifundin në mënyrë jashtëzakonisht interesante

Showbiz April 02, 2021 - 11:58

Blerjet ushqimore mund të kërkojnë momente të modës së lartë nëse jeni në Beverly Hills.

Epo, këngëtarja Rihanna duket se po i përshtatet vendit pasi në daljen e saj të fundit dhe ajo duket thjesht e mahnitshme.

Me një këmishë shumë ngjyrëshe që përçon ndjenja tropikale ekzotike, minifund xhins dhe taka të larta të bardha ajo morri vëmendje të madhe të njohësve dhe adhuruesve të modës.

Por, detaji që morri vëmendjen më të madhe nga e gjithë pamja e këngëtares ishte fakti se ajo kishe zgjedhur të vishte mbathje në formë të pantallonave të shkurtër poshtë fundit.

Image

Ngjyra rozë e mbathjeve e bënë tërë kombinimin më interesant dhe tërheqësh, dhe nëse keni mjaftueshëm guxim mund ta provoni edhe ju. /Telegrafi/