Infektuar: 98835
Shëruar: 83591
Vdekur: 2008
Leonora Jakupi dhe Asim Gashi vijnë me potpuri

Leonora Jakupi dhe Asim Gashi vijnë me potpuri

Showbiz November 20, 2020 - 19:16

Leonora Jakupi dhe Asim Gashi sapo kanë publikuar projektin e tyre të parë së bashku.

Dyshja kanë realizuar një potpuri fantastike me këngë të njohura popullore përzgjedhjen e të cilave e kanë bërë vetë artistët.

Potpuria është realizuar në studion e Shpeta sound, i cili është vëllau i këngëtarit.