Infektuar: 17422
Shëruar: 14894
Vdekur: 657
Nora Istrefi tregon formën e përsosur në fustan të shkurtër

Nora Istrefi tregon formën e përsosur në fustan të shkurtër

Showbiz September 10, 2020 - 11:10

Nora Istrefi konsiderohet si një prej femrave më të bukura shqiptare, me një fizik të përsosur.

Këngëtarja ka postuar një fotografi në rrjetin social Instagram ku ka treguar linjat e saj trupore.

Istrefi paraqitet me një fustan të bardhë e të shkurtër, ku thekson formën e saj të përsosur trupore.

Fotografia e Istrefit është pritur shumë mirë nga fansat e saj me pëlqime dhe komentime pozitive.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë Soon

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on