Infektuar: 14939
Shëruar: 12325
Vdekur: 611
Ed Sheeran do të bëhet baba

Ed Sheeran do të bëhet baba

Showbiz August 13, 2020 - 16:27

Ed Sheeran dhe bashkëshortja e tij Cherry Seaborn janë në pritje të fëmijës së tyre të pare, shkruan The Sun.

Ed Sheeran do të bëhet baba këtë verë pasi bashkeshortja e tij e mbajti shtatzëninë e fshehtë gjatë izolimit nga koronavirusi, transmeton Zeri.info

Sipas burimeve për gazetën prestigjioze “The Sun”, Ed Sheeran, i konsideruar si një prej muzicientëve më të mirë në botë, dhe Cherry janë tepër të lumtur me lajmin. “Ata janë shumë të entuziasmuar por po i mbajnë gjërat sa më private,” citon burimi.