Infektuar: 10988
Shëruar: 6616
Vdekur: 373
Tatuazhi i Dua Lipës që i kujton asaj gjithnjë Kosovën

Tatuazhi i Dua Lipës që i kujton asaj gjithnjë Kosovën

Showbiz July 15, 2020 - 18:18

Këngëtarja me famë botërore, ka disa tatuazhe në trupin e saj, e ndoshta njëri mund të jetë edhe më i veçantë  – sepse i kujton asaj prejardhjen e saj.

Në krahun e saj ajo ka të shkuar, “Sunny Hill”, që do të thotë “Kodra e Diellit”, lagje në Prishtinë.

Këtë tatuazh ajo i ka kushtuar prindërve të saj që u rritën në këtë lagje të Prishtinës. Madje në këtë emër ekziston fondacioni “Sunny Hill”, dhe koncerti që është mbajtur dy herë në Kosovë.

Image

Duke marrë parasysh situatën ku po kalon bota e Kosova, festivali i sivjetmë është anuluar. /Prive.