Infektuar: 10988
Shëruar: 6616
Vdekur: 373
Luana befason Faydeen me rastin e ditëlindjes, ngacmon imagjinatën me këtë foto

Luana befason Faydeen me rastin e ditëlindjes, ngacmon imagjinatën me këtë foto

Showbiz July 14, 2020 - 22:24

Luana e ka uruar publikisht Faydeen për ditëlindje.

Këngëtari australian, Faydee, sot e ka festuar ditëlindjen, shkruan lajmi.net.Ndër urimet e shumta nuk ka munguar ai special i këngëtares dhe moderatores shqiptare, Luana Vjollca.

Ajo Faydeen e uroj për ditëlindje me një foto provokuese ndërsa i ka thënë se e ka një befasi për të.

Luana këngëtarit australian ia ka kujtuar një nga paraqitjet e tyre të përbashkëta.

Dyshja kanë bashkëpunuar për këngën “Yalla Habibi”, projekt ky i cili rezultoi me shumë sukses.

Image