Infektuar: 10988
Shëruar: 6616
Vdekur: 373
Benny Bee sjell remix-in e këngës së Elvana Gjates

Benny Bee sjell remix-in e këngës së Elvana Gjates

Showbiz July 14, 2020 - 21:07

Artisti Benny Bee ka publikuar remix-in e këngës “Gjerat kanë ndryshuar”, nga këngëtarja Elvana Gjata, shkruan Zeri.info.

Remixi me vokal nga Benny Bee dhe nga producenti Lennox, po pëlqehet shumë.

Kujtojmë që Benny Bee ka paralajmeruar para disa ditësh projektin me të ri në bashkëpunim me producentin e njohur gjerman, Marco. /Zeri