Infektuar: 9274
Shëruar: 5190
Vdekur: 269
Meda nis koncertet

Meda nis koncertet

Showbiz May 28, 2020 - 22:29

Meda ka nisur të marrë ftesë për koncerte.

Këngëtari shqiptar do të këndojë në një klub në Gjermani më 6 Qershor dhe këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes një fotografie të postuar në Instagram.

Nuk dihet ende nëse do të ketë mbrëmje të shpeshta muzikore kudo ku ka shqiptarë apo do të ndalohen.

Megjithatë, Meda me këtë postim ka ftuar ndjekësit të jenë pjesë e koncertit.