Infektuar: 9274
Shëruar: 5190
Vdekur: 269
Rina dhe Sin boy publikojnë projektin e ri

Rina dhe Sin boy publikojnë projektin e ri

Showbiz May 28, 2020 - 22:27

Pas projektit “Gigi 2”, dyshja artistike sollën një projekt të ri.

Kënga titullohet “Sari” dhe është realizuar edhe me videoklip.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme.