Infektuar: 5118
Shëruar: 2370
Vdekur: 108
Ermal Fejzullahu flet pas aksidentit, kjo është gjendja e tij

Ermal Fejzullahu flet pas aksidentit, kjo është gjendja e tij

Showbiz May 22, 2020 - 23:15

Gjatë ditës së sotme, Ermal Fejzullahu është aksidentuar në Prishtinë.

Këngëtari ishte i shoqëruar nga disa familjarë të tij dhe këtë e ka treguar përmes një videoje postuar në instastory.

Ai tha gjendja e tyre është shumë e mirë dhe nuk ka asgjë për t’u shqetësuar.

Përveç kësaj, Ermali falënderoi të gjithë ata që treguan shqetësim për gjendjen e tij pas publikimit të fotografive.

Image