Infektuar: 4512
Shëruar: 2156
Vdekur: 97
Justin Bieber i bën grimin gruas, ajo impresionohet me rezultatin

Justin Bieber i bën grimin gruas, ajo impresionohet me rezultatin

Showbiz May 21, 2020 - 23:01

Justin Bieber u përpoq t’i bënte grimin gruas së tij, modeles Hailey Baldwin për herë të parë ndonjëherë dhe rezultatet nuk ishin aspak keq.

Modelja 23-vjeçare, e cila është një ambasadore globale për bareMinerals, i jep burrit të saj 26-vjeçar këshilla se si – dhe ku – të aplikohet,siç duhet, çdo produkt në video.

“Unë dua që të dukesh mirë. Unë nuk po përpiqem të të bëj si një kloun”, i thotë Justin asaj.

Pasi Justin përfundon me grimin, Hailey merr një pasqyrë dhe fillon të qeshë, duke i thënë atij se grimi duket “me të vërtetë

 
Makeup with The Biebers

This week on #TheBiebersonWatch, Justin Bieber tries his hand at doing Hailey Bieber's makeup. ë

Posted by Facebook Watch on Monday, May 18, 2020