Infektuar: 4512
Shëruar: 2156
Vdekur: 97
Zbulohet emri i vajzës së Mc Kreshës

Zbulohet emri i vajzës së Mc Kreshës

Showbiz May 21, 2020 - 16:02

Në dhjetor Mc Kresha dhe Erzina e kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë, e familje e tyre do shtohet edhe me një fëmijë, gjinia e së cilës është zbuluar se është vajzë.

Image

Mirëpo, përtej kësaj çifti akoma pa lindur i kanë vendosur emrin asaj.

Është babai i Erzinës ai që ka publikuar disa imazhe në Instagram ku në hapësirën e përshkrimit ka treguar emrin e mbesës së tij. 

Image

Në disa faqe në internet ky emër thuhet se ka kuptimin “Zoti është i përsosur” ose “Zoti është betimi im”./Prive