Infektuar: 1123
Shëruar: 847
Vdekur: 30
 Provokon seksbomba filipinase, del në ballkon me të brendshme

Provokon seksbomba filipinase, del në ballkon me të brendshme

Showbiz April 09, 2020 - 23:35
Lajmet e fundit nga showbizi

Daphne Joy ka publikuar një foto tjetër provokuese në profilin e saj në Instagram.

Modelja e ka nisur ditën me një imazh ku shihet e veshur në të brendshme dhe në fokus janë linjat e saj perfekte.

“Një kapuçino të lutem”, ka shkruar 32 vjeçarja në mbishkrimin e imazhit.

Modelja filipinase njihet edhe si e ish e dashura e reperit 50 cent me të cilin ka një djalë.

Image