Infektuar: 1123
Shëruar: 847
Vdekur: 30
 Kjo vajzë konsiderohet t’i ketë vithet më seksi në Instagram

Kjo vajzë konsiderohet t’i ketë vithet më seksi në Instagram

Showbiz April 08, 2020 - 22:07

Modelja e njohur kujdeset shumë për linjat e saj trupore.

Modelja e njohur, njëherësh fytyra televizive, Lisa Morales, po konsiderohet si njëra ndër vajzat me të pasmet më seksi në Instagram, shkruan lajmi.net.

Në këtë rrjet social ajo është aktive dhe shpesh publikon foto të ndryshe ku edhe vë në pah linjat trupore e vithet e formësuara nga ushtrimet e vazhdueshme në palestër.

Lisa Morales ndiqet nga një numër jo i vogël i njerëzve të cilët e përcjellin dhe pëlqejnë jetën që ajo bën.