Infektuar: 1047
Shëruar: 794
Vdekur: 30
 Enca publikon video e sapo dalë nga dushi dhe pa grim

Enca publikon video e sapo dalë nga dushi dhe pa grim

Showbiz April 01, 2020 - 21:48

Enca Haxhia është shfaqur natyrale.

Këngëtarja Enca Haxhia, ka vednosur që si rrallëherë me ndjekësit e saj ta ndajë një postim ku shfaqet pa grim, shkruan lajmi.net.

E sapo dalë nga dushi, këngëtarja e ka publikuar në Instagram një video në të cilën duket nayrale.

Kësaj videoja ia ka bashkangjitur edhe një tjetër ku shihet e grimuar sa për ta bërë dallimin.

Vlerësimin e ka kërkuar nga ndjekësit të cilët nuk kanë hezituar ti lënë komentet e tyre.

Si në videon e parë ashtu edhe në të dytën Enca nuk ka hezituar që ta tregoj gjoksin.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Me Makeup apo Pa Makeup? TikTok : Therealenca

A post shared by ENCA (@enca) on