Infektuar: 1123
Shëruar: 847
Vdekur: 30
Do të habiteni nga çmimi i çantës së aktores Arta Nitaj

Do të habiteni nga çmimi i çantës së aktores Arta Nitaj

Showbiz March 29, 2020 - 11:19

Aktorja dhe modelja shqiptare, Arta Nitaj, shquhet për jetën e saj super-luksoze.

Bukuroshja nga Peja është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, ndërsa nuk i kursen pozat provokuese për fansat e saj.

Ajo më parë ka publikuar një fotografi tërheqëse në llogarinë zyrtare, Instagram, në të cilën shfaqet me një këmishë të bardhë, çantë krahu e me kapelë po ashtu të bardhë.

Kjo dukje joshëse e ish-aktores së “O sa mirë” kushton mbi 2000 euro, në bazë të faqes “What They Wearin”.

Këmisha e brendit ‘Zara’ kushton 23 euro, çanta ‘Louis Vuitton”në vlerë 1390, syzet ‘Louis Vuitton’ gjithashtu kushtojnë 505 euro dhe kapela e ‘Off White’ 110 euro.

Kjo nuk është hera e parë kur modelja mer vëmendje me gjëra të tilla, duke qenë se është një emër mjaft i përfolur në showbizin shqiptar.

Arta po vazhdon të jetë mjaft prezente në rrjetet sociale, gjersa ka ndarë me ndjekësit postime të ndryshme në këtë kohë pandemie globale. /Telegrafi/