Infektuar: 1123
Shëruar: 847
Vdekur: 30
Mbahuni fort para se të shikoni këtë modele, ju ‘çmend’ me linjat e saj (FOTO)

Mbahuni fort para se të shikoni këtë modele, ju ‘çmend’ me linjat e saj (FOTO)

Showbiz March 28, 2020 - 21:43

Modelet janë bërë pjesë e pashmangshme e mediave rozë, e si mund të mos komentohen me këto linja trupore të tilla.

Por kjo e fundit e cila na ka rënë në sy është modelja ruse Victoria Odintcova, e cila me gjoks dhe të pasme të mëdha të gjithë do të dëshironin të shihnin të tilla e madje edhe kaq perfekte.

Ajo ka vetëm 23 vjet por të mahnitë me këto linja trupore, por që padyshim që çdo vajzë do të dëshironte të kishte.

Viki nuk e ka problem zhveshjen pasi që në çdo imazh të saj, duket pothuajse tërësisht e zhveshur duke bërë fotosesione nga më të ndryshmet. Por, me pamje të tillë si modelja ruse ia vlen të shikoni edhe pozat provokative e joshëse të saj.

E për të mos harruar, ajo nuk përton të shfaqë linjat trupore bombastike në llogarinë e saj ‘Instagram’, ku ka edhe mijëra ndjekës. Më poshtë do të gjeni edhe disa nga imazhet më të nxehta të kësaj modele perfekte ruse.

Image

Image

Image