Infektuar: 1032
Shëruar: 789
Vdekur: 29
Lulja me veshje e poza provokuese, si do të reagojë Meda?

Lulja me veshje e poza provokuese, si do të reagojë Meda?

Showbiz February 27, 2020 - 17:16

Këngëtari i mirënjohur Meda dhe gruaja e tij Lulja po vazhdojnë të jenë një çift shumë i pëlqyer në publik.

Ata janë martuar para pak viteve dhe tani janë prindër të katër fëmijëve, përcjell ORAinfo.

Që të dy nuk mungojnë me postime në rrjete sociale.

Sot, Lulja ka publikuar një foto në të cilën shfaqet mjaft provokuese, e kjo duket se do ta bëjë xheloz Medën.

Image