Infektuar: 1038
Shëruar: 791
Vdekur: 30
Rita Ora godet me veshjen transparente

Rita Ora godet me veshjen transparente

Showbiz February 27, 2020 - 11:50

Rita Ora është shfaqur me veshje transparente.

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, e ka marrë sërish gjithë vëmendjen, gjatë një darke në Los Angeles.

Veshja që Rita kishte zgjedhur për mbrëmjen e djeshme ishte tejet transparente dhe pothuajse i zbulonte gjithçka.

Kjo nuk është hera e parë që Rita del në publik pa sytjena.

Së fundmi emri i Ritës u përmend shkak i ndarjes së saj nga aktori i famshëm Rafferty Law. Thuhet se romanca e tyre nuk zgjati më shumë se tre muaj.

Image
Image