Infektuar: 1038
Shëruar: 791
Vdekur: 30
Bomba ruse “çmend” rrjetin me këtë paraqitje

Bomba ruse “çmend” rrjetin me këtë paraqitje

Showbiz February 26, 2020 - 17:52

Modelja e njohur me origjinë ruse Anastasiya Kviko, e cila tash e një kohë jeton dhe vepron në ShBA, padyshim se është një nga “bombat” e rrjeteve sociale.

Ajo me format e saj trupore dhe bukurinë që e karakterizon, ka arritur të fitoj vëmendje të madhe të publikut.

Image

Kvitko ndiqet nga dhjetra miliona fansa në llogarinë e saj në Instagram, ku nuk heziton të ekspozoj format e saj bombastike trupore.

Njejtë ka bërë edhe së fundmi ku ka vënë në pah linjat e saj trupore, në një veshje të ngushtë të zezë, që theksonte më së miri format me të cilat po u bënë konkurrencë femrave më të njohura në botë. 

Image