Infektuar: 1110
Shëruar: 843
Vdekur: 30
Demi Rose del me bikini në rrugë, mahnit me format

Demi Rose del me bikini në rrugë, mahnit me format

Showbiz February 25, 2020 - 22:55

Modelja e famshme ka treguar edhe njëherë format trupore.

Modelja e famshme, Demi Rose, nuk po heziton që të ndajë me ndjekësit poza provokative, shkruan lajmi.Ajo në Instagram para pak minutash e ka bërë një postim me të cilin e ka marrë të gjithë vëmendjen, si të publikut ashtu edhe mediave.

Demi shfaqet e veshur në bikini të cilat i bien të vogla e i zbulojnë format e përkryera trupore.

Kujtojmë se ajo shumicën e kohës vjen me imazhe të tilla dhe ndjekësit asnjëherë nuk po i bezdis ky fakt, madje komentet e pëlqimet e tyre drejt Rose sa vijnë e shtohen dhe vazhdojnë të jenë të shumta.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bikes and bunnies ë @fashionnova fashionnovapartner

A post shared by Demi ë (@demirose) on