Si rrallëherë, Ava Max ekspozon linjat trupore

Si rrallëherë, Ava Max ekspozon linjat trupore

Showbiz February 25, 2020 - 16:42
Lajmet e fundit nga showbizi

Këngëtarja shqiptare që po hyn suksesshëm në skenën muzikore botërore, është padyshim edhe Ava Max, e cila është një këngëtare e një stili të veçantë.

Stili i veçantë i të kënduarit që ka, ka bërë që ajo të jetë mjaft atraktive dhe e dashur për publikun që e ka fituar me anë të muzikës që ajo sjellë, shkruan Indeksonline.

“Sweet but Psycho” apo “So Am I”, janë disa nga hitet e këngëtares që kanë “shpërthyer” në arenën ndërkombëtare.

Ava nuk njihet si një këngëtare që ekspozon linjat e saj trupore, por së fundmi ajo ka publikuar një fotografi ku shihet mjaft ‘hot’ duke marrë vëmendjen e publikut.

Image