Infektuar: 1047
Shëruar: 794
Vdekur: 30
Festë në familjen e Medës

Festë në familjen e Medës

Showbiz February 23, 2020 - 10:14

Vajza e madhe dhe e vetme deri më tani e Medës, sot feston 6 vjetorin e lindjes.

Me një postim në rrjetin social ‘Instagram‘, këngëtari bashkë me bashkëshortin e tij Lulën e kanë uruar vajzën e tyre.

‘Sot, gezimi yne i shpise, vajza jone Rejhana feston ditelindjen e 6-te. Rejhana, bija ime, hasreti i shtepise, babi te uron gjitha te mirat e kesaj bote, festofsh edhe ë vite te tjera, e u gezofsh gjithe jeten ashtu sic na ke gezu e na gezon mua e Lulen cdo dite te lumtur te kesaj jete.Nuk eshte rastesi thenia kush ka vajza boten ka, vertete eshte ashtu pa perjashtuar edhe dashnine e djemve,por vajzat jane me te vecanta per prinderit. Kukulla ime, princesha e babit, kaqurrelja ime, knaquni sonte, babi ju don shume, shume krejtve’, ka shkruar Meda.

Image

Ndërsa, Lulja ka shkruar: ‘Urime 6 vjetorin princesha e mamit, paq fat dhe shendet gjat gjith jetes’ .

Ndryshe, Meda bashkë me Lulën kanë gjithsej katër fëmijë, tre djem dhe një vajzë.

Image