Pasi u fotografuan në aeroport, Loredana Zefi zbulon destinacionin e radhës me të dashurin e ri, Zunën

Pasi u fotografuan në aeroport, Loredana Zefi zbulon destinacionin e radhës me të dashurin e ri, Zunën

Showbiz February 21, 2020 - 10:26
Lajmet e fundit nga showbizi

Ditën e djeshme Loredana dhe i dashuri i saj i ri, Zuna, u fotografuan së bashku në aeroportin e Zyrih-ut, shkruan GazetaBlic.

Dyshja edhe pse ende nuk e kanë pranuar hapur se janë në lidhje dashurie, së fundmi gjithë kohës po janë bashkë.

Çifti u fotografuan në aeroport, por Loredana Zefi ka zbuluar destinacionin e tyre.

Në Instagram këngëtarja ka publikuar një fotografi ku ka bërë të ditur se po udhëton drejt Londrës.

Ndërsa vetëm javë më parë, çiftit iu publikuar dhe një video mjaft intime në aeroplan, teksa Loredana shfaqej e shtrirë në prehërin e reperit libanez.

Image