Infektuar: 1038
Shëruar: 791
Vdekur: 30
Arta shfaqet tepër seksi në një koncert, bashkë me shoqen e saj

Arta shfaqet tepër seksi në një koncert, bashkë me shoqen e saj

Showbiz February 18, 2020 - 22:07

Modelja dhe aktorja Arta Nitaj ka treguar asetet e saj sonte në një paraqitje publike.

Image

Ajo është parë në një koncert të madh bashkë me shoqen e saj Stina Bojku me të cilën zakonisht udhëton me të edhe kur shkon në Dubai apo në vende të tjera të shtrenjta.

Image