Infektuar: 1047
Shëruar: 794
Vdekur: 30
Modelja ruse gati sa nuk zbulon komplet gjoksin

Modelja ruse gati sa nuk zbulon komplet gjoksin

Showbiz February 17, 2020 - 22:20

Anastasiya Kvitko njihet për imazhe të tilla provokuese.

Anastasiya Kvitko ka ndarë imazhe të reja në profilin e saj në Instagram, ku si gjithë herë duket ekstravagante me pozat e marra, shkruan lajmi.net.

Ajo është paraqitur në një varkë lundrimi, teksa reklamon linjën e re të bikinive.

Rusja paraqitet tejet ‘hot’ në imazhet e ndara ku në fokus vë gjoksin dhe të pasmet ‘bombastike’ me çfarë edhe fitoj famë tek publiku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Swimsuit @fashionnova @fashionnovamen Fashionnovapartner ë

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on