Arbenita 'kërcënon' personat që i publikuan videon duke u puthur me ish të dashurin

Arbenita 'kërcënon' personat që i publikuan videon duke u puthur me ish të dashurin

Showbiz January 17, 2020 - 14:49
Lajmet e fundit nga showbizi

Sot doli një video ku Arbenita Ismajli shihet teksa puthet me një mashkull, i cili nuk është Fero.

Mashkulli në fjalë është Kened Tahiri, i cili reagoi përmes një postimi në Instagram, shkruan Indeksonline.

Ai tha se i është hakuar llogaria e tij në Snapchat.

Mirëpo nuk ka vonuar as reagimi i Arbenitës e cila i kë “kërcënuar” të gjitha ata që e kanë shpërndarë këtë gjë.

“Të gjitha faqet që po shpërndajnë gjëra të kaluara nga jeta ime private do të përballen me autoritet dhe ligjin e Anglisë: burg ose shume e madhe parash!! Faqet do të mbyllen. Nese mendoni se mund te përballeni me këto gjera Vazhdoni” deklaroi ajo.

Image